Lords of the Sound "КІНОХІТИ: КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ" Черкаси

%s tickets
id#34774

Concert  Theater  Show 

Lords of the Sound "КІНОХІТИ: КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ" Черкаси
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

Lords of the Sound "КІНОХІТИ: КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ" Черкаси
Country
Ukraine

У 2019 році Lords of the Sound святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І нам є, що святкувати. Адже ми пишаємося, що проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.
Тому нова програма називається дуже просто і змістовно: Краще за 5 років.
За цей час ми працювали в абсолютно різних амплуа, подарувавши вам найрізноманітнішу музику. Ми першими почали впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.
Та все ж візитівкою, нашою відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів ми зібрали найтоповіші саундтреки! Це — ваші улюблені кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу:
Шерлок Холмс
Реквієм за мрією
Кримінальне чтиво
Матриця
Скажений Макс
Мулен Руж
Термінал
Міссія нездійсненна
007
Майстер і Маргарита
Професіонал
Поліцейська академія
Щелепи
Одного разу в Америці
Найвеличніший Шоумен та ін.
Наша ціль — створювати концерти, наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу! До зустрічі на концерті «Краще за 5 років».

Palace of Culture Druzhba Narodiv

Social activity